Blog

 

Czym nasze usługi różnią się od usług innych detektywów w Warszawie?


Ustawa znosząca egzamin państwowy dla kandydatów do zawodu detektywa doprowadziła do tego, że agencje detektywistyczne zaczęły powstawać jak grzyby po deszczu. Detektywami zostały osoby bez niezbędnej wiedzy i doświadczenia. Oferowały one usługi detektywistyczne marnej jakości po cenach, za które nie można rzetelnie wykonać zlecenia. Większość z nich już na szczęście nie prowadzi działalności jednak osoby, które nieopatrznie skorzystały z ich usług płacą za to do dziś.

Decydując się na powierzenie swoich spraw Kancelarii Detektywistyczno-Prawnej otrzymujecie Państwo gwarancję najwyższej jakości wykonania usługi. Kancelaria Detektywistyczno-Prawna to jedyna Agencja Detektywistyczna w Warszawie, której detektywi nie tylko posiadają wyższe wykształcenie prawnicze, ale od ponad 15 lat prowadzą sprawy karne, cywilne i gospodarcze zarówno na etapie postępowania przygotowawczego jak i procesu sądowego. Jak nikt inny wiemy, że to nie adwokaci wygrywają sprawy sądowe ale rzetelnie zebrany i przygotowany materiał dowodowy. Będąc prawnikami z wieloletnim doświadczeniem sądowym oferujemy Państwu kompleksową obsługę procesu. Nie ograniczamy się do technicznej strony usługi detektywistycznej ale przede wszystkim doradzamy i planujemy każde posunięcie w batalii sądowej dzięki czemu zawsze wyprzedzamy przeciwnika. Ponadto jako prawnicy gwarantujemy, że nasze działania są w pełni legalne i nie wiążą się z ryzykiem odpowiedzialności karnej.

Od lat pomagamy w sprawach cywilnych, gospodarczych i karnych.

Przeprowadzamy rozwody z orzeczeniem o winie, walczymy o opiekę nad dziećmi, sprawdzamy czy nie popadły w złe towarzystwo, odnajdujemy zaginionych, posyłamy za kraty złodziei i oszustów, odzyskujemy długi, badamy kondycje finansową i intencje kontrahentów (wywiad gospodarczy). 

Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem do wykrywania urządzeń podsłuchowych (Piranha) oraz prowadzenia poszukiwań w terenie (drony, sonary). Zbieramy materiał i przeprowadzamy badania DNA, ekspertyzy grafologiczne, daktyloskopijne, badania wariograficzne i wiele innych.

Posiadamy oddziały na terenie całego kraju i za granicą: detektyw Warszawa, detektyw Lublin, detektyw Białystok, detektyw Łomża, detektyw Wrocław, detektyw Poznań, detektyw Katowice, detektyw Luton, detektyw Berlin.

Dysponując szeroką siatką kontaktów z detektywami zrzeszonymi w międzynarodowych organizacjach jako jedni z nielicznych detektywów z sukcesami wykonujemy zlecenia zagraniczne zarówno na terenie UE, USA jak i za naszą wschodnią granicą.

Współpracując z profesjonalistami budujecie Państwo swój sukces!

                                                                                                    Detektyw Warszawa