Blog

Rozwód to okoliczność życiowa, przy której zwykle pełni niechęci do siebie partnerzy wzajemnie obwiniają się za rozpad małżeństwa. Każde z nich chce obarczyć drugą stronę odpowiedzialnością za zaistniałą sytuację. W udowodnieniu na sali sądowej niewierności małżonka pomocą służą detektywi.


Ustalenie osoby winnej rozpadu małżeństwa jest bardzo istotne - ułatwia poszkodowanemu małżonkowi zabezpieczenie własnych interesów, na przykład uzyskanie alimentów lub prawa do opieki nad dziećmi. Profesjonalna agencja detektywistyczna działająca w Warszawie zbierze kompleksowy materiał dowodowy pozwalający w procesie sądowym na uzyskanie rozwodu z orzeczeniem o winie drugiej strony.

 

Systematyczna, rozłożona w czasie na kilka dni, rzetelna obserwacja małżonka przez warszawskich detektywów jest w stanie skutecznie wykazać jego zdradę i łączącą go zażyłość z innym partnerem lub partnerką. Agencja detektywistyczna dokłada wszelkich starań, aby działania prowadzone były z najwyższą dyskrecją. Podczas śledztwa detektywi współpracują z radcami prawnymi, aby ustalić czy zgromadzone przez nich dowody zdrady są wystarczające. Jeśli nie, podejmują kroki w celu zdobycia dodatkowych danych o osobie będącej obiektem obserwacji. Warto zaznaczyć, iż większość detektywów z naszej agencji detektywistycznej posiada uniwersyteckie wykształcenie prawnicze. W procesie zbierania dowodów detektywi dysponują profesjonalnym sprzętem detektywistycznym. Po wykonaniu swojej pracy przekazują klientowi raport z załączonymi wysokiej jakości zdjęciami i nagraniami wideo, który posłuży mu na sali rozpraw. Detektyw w Warszawie może występować w charakterze świadka w trakcie rozprawy rozwodowej.

 

 

Działające w Warszawie biuro detektywistyczne oferuje również usługę testowania wierności małżonka. Osoby pracujące jako testerzy wierności to atrakcyjne kobiety i przystojni mężczyźni wybierani zwykle do zlecenia wraz z klientem. Klient uwzględniając preferencje swojego małżonka pomaga wskazać najodpowiedniejszego kandydata, który sprawdzi, czy jego życiowy partner wykazuje skłonności do zdrady.