Blog

Co warto wiedzieć przy rozwodzie?Posiadanie pewnych - czasem kompromitujących drugą stronę przed sądem – informacji, popartych silnymi dowodami jest niezbędne do uzyskania rozwodu na korzystnych dla siebie warunkach. W zdobyciu dowodów nieocenioną rolę odgrywa warszawska agencja detektywistyczna.


Partnerzy najczęściej na długo przed uzyskaniem rozwodu tracą ze sobą kontakty lub są one ograniczone do minimum i wymuszone sytuacją życiową - konieczność wspólnego zamieszkiwania czy opieki nad dziećmi. Nie są w stanie na własną rękę udowodnić przed sądem istotnych dla sprawy faktów z życia małżonka. Tymczasem przy orzekaniu rozwodu sąd musi ustalić szereg kwestii, jak podział wspólnego majątku, przyznanie opieki nad dziećmi, wysokość alimentów na dziecko dla rodzica sprawującego opiekę, ewentualne świadczenie alimentacyjne jednego małżonka na rzecz drugiego. Na wyrok w tych sprawach wpływają różne okoliczności.

Mówiąc o pomocy warszawskiego detektywa w kontekście sprawy rozwodowej, na myśl przychodzi od razu potrzeba zdemaskowania niewierności. Biuro detektywistyczne w Warszawie wykaże winę współmałżonka za rozpad małżeństwa, wytrapiając zdradę, ale także dostarczy niezbitych dowodów na inne ukrywane przez niego fakty.

 

W przypadku ubiegania się o opiekę nad dziećmi dyskredytujące drugą stronę sporu będą jej zmagania z poważnym uzależnieniem, jak hazard czy alkoholizm. Wynikłe z nałogu trwonienie pieniędzy na używki czy kasyno może mieć wpływ na wyrok sądu również przy ustalaniu podziału majątku. Argumentami świadczącymi o uzależnieniu mogą być na przykład częste wizyty w kasynie, sprawowanie opieki nad dzieckiem pod wpływem alkoholu lub innych substancji psychoaktywnych. Warszawscy detektywi dzięki systematycznej, wnikliwej obserwacji i przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu dostarczą dowodów na problemy rywala z nałogiem.

Aby uniknąć obowiązku alimentacyjnego lub obniżyć wysokość świadczeń, małżonek będzie próbował przed sądem ukrywać, zaniżać swoje dochody. Warszawska agencja detektywistyczna dołoży starań, aby w prowadzonym śledztwie zdobyć trudne do obalenia dowody na to, że małżonek klienta na przykład podejmuje dodatkową pracę czy posiada dochody z tytułu wynajmu nieruchomości.